شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 527

14,845 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م علي المفتاح من سوديك اليجريا بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر سكاي لوفت 4 غرف للبيع

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م سوبر لوكس – استلام فوري – قلب الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي المفتاح في الشيخ زايد بكمبوند امام اركان

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٨٤٨٬٧٤٥ جنيه

    للبيع شقه 119م كمبوند 2O5 اركان بالم بدر الدين .

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١١٦٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 112م ابراج الشيخ زايد بجوار كراون بلازا

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة غرفتين 94م فى مشروع اويست بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٥٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج ايوان الطابق: الرابع 180 متر .

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م سوبر لوكس – استلام فوري – قلب الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 141م سولانا ويست اورا تشطيب سوبر لوكس

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135متر تشطيب كامل بجوار بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ‎3 غرف 188 متر في مشروع زايا وسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٢٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م للبيع من ماونتن فيو بمقدم 100 الف فقط

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٢٠م متشطبة اويست tulwa استلام فوري

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة أرضي غرفتين 120م بفيو كامل على اللاجون

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م سوبر لوكس – استلام فوري – قلب الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 208م للبيع بأقل سعر وأفضل فيو (بحرى)

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع في الشيخ زايد بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ نوم ١٥٠م متشطبة استلام فوري اويست مرحل tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 90م متشطبة معاها تراس 44م استلام فورى

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من الكارما بجوار هايبر الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣١٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه للبيع بسعر مميز ابراج AEON دور 7

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129م متشطبة في ابراج ساويرس الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع