شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 460

14,845 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 240م للبيع ميدل في اوويست - استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٤٧٬٦٦٧ جنيه

    مقدم 10% امتلك شقتك 163م بالشيخ زايد كمبوند بافيا

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تقسيط مقدم 795 الف 9.8م كاش ف بالم هيلز

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٢٦٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% امتلك شقتك 177م بالشيخ زايد كمبوند بافيا

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد -مقدم 10% قسط حتى 10 سنوات

    Vida Solutions logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ٣ غرف في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تقسيط مقدم 795 الف 9.8م كاش ف بالم هيلز

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة دقائق ل هايبر استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٩٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٤٢٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% امتلك شقتك 159م بالشيخ زايد كمبوند بافيا

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% امتلك شقتك 147م بالشيخ زايد كمبوند بافيا

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لشقة في Vye غرفتين بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م في ماونتن فيو أكتوبر استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% امتلك شقتك 156م بالشيخ زايد كمبوند بافيا

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي هيلز | المرحلة الأولى | سوديك

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب فندقي للبيع في الخمائل

    The Avenue Properties logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند راقي بجوار المتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٩١٬٢٩٨ جنيه

    شقة لقطه للبيع في باديا غرفتين و٣ حمام

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٢٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد -مقدم 10% قسط حتى 10 سنوات

    Vida Solutions logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن متشطبة بالتكيفات - استلام مبكر

    Apart Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد -مقدم 10% قسط حتى 10 سنوات

    Vida Solutions logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٤٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% امتلك شقتك 158م بالشيخ زايد كمبوند بافيا

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الثالث اكتوبر دقائق من الحصري !

    Vida Solutions logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف موقع مميز مقدم 100 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% امتلك شقتك 186م بالشيخ زايد كمبوند بافيا

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف في بيل في - موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٤٬٥٧٤ جنيه/متر مربع