شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 465

14,845 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٢٣ متر غرفتين في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة للبيع كمبوند تميايا الشيخ زايد امام الربوة

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم متشطبة بالكامل بأفضل سعر في نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 164م كومباوند فيلدج ويست- درة - Village

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه الكامل استلام سنتين ب قسط ل 8 سنين

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨١٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه الكامل استلام سنتين ب قسط ل 8 سنين

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨١٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر اللونش في كمبوند علي شارع النزهة

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه الكامل استلام سنتين ب قسط ل 8 سنين

    الكرما 1, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨١٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو 75م كومباوند فيلدج ويست - دره جروب-

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    وحدتك بموقع مميز بالقرب من احتياجاتك اليومية

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة في ويستاون، 4 غرف نوم، سوديك

    Crafters Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بجوار مول العرب للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٠٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقه في الكرمه ريذيدرنس الشيخ زايد

    DMG logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقة بيفرلي هيلز سوديك الشيخ زايد

    DMG logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 150م متشطبة للبيع بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل مقدم احجز شقتك بمساحه 170م بموقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر غرفتين في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه الكامل استلام سنتين ب قسط ل 8 سنين

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨١٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك بالقرب من كل احتياجاتك اليومية

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ١٨١م كومباوند أكتوبر بلازا , سوديك

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي خطوات لبوابة احمس وش جاردينيا حدائق اهرام

    Hk Realestate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 109م كومباوند ذا ادرس The Address زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع