شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 449

14,845 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | شقة مشطبة بالكامل في تولوا بسعر مميز

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم في Tulwa بأقل سعر في أو ويست حالياً

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باديا – 125 متر مربع، 2 غرفة نوم ماست

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في باديا بسعر لقطة أققل من سعر الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا شقة بوول فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة 63م استلام فوري فيلدج ويست درة تشطيب

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٩٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٨٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة عصرية مميزة بمساحة ١٣١ متر² تضم ٢ غرفة نوم و٢

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131 متر في او ويست أقل من سعر السوق - مشطبة

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 متر في اي سيتي اكتوبر ام في بارك باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نمط حياة عصري في Tulwa | مشطبة اقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    Property Hills... logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80 م بمقدم 390الف وقسط شهري 35الف بكمبوند راقي

    MADAEN GROUP logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف بجاردن للبيع كمبوند زايد ديونز

    Property Hills Star logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة مشطبة في تولوا أو ويست | لقطة

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 192م للبيع فيو مفتوح بحري كمبوند JOULZ

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣١٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في تولوا أو ويست | استلم الآن

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة بنتهاوس 220م للبيع ديونز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في تولوا (أو ويست) | تشطيب كامل باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 متر في اي سيتي اكتوبر ام في بارك باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مشطبة بالكامل في تولوا او ويست بافل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سكنية مشطبة وجاهزة في قلب أو ويست باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك في قلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع