شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 441

14,845 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه لقطه قرب جامعه النيل بمقدم313ألف قسط ع12س

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالتكيفات للبيع في قلب زايد

    Property Hills Star logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف الترسوبرلوكس بمقدم مليون أوكاش8.100.000

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    178م مميزة فيو النادي تكملة اقساط نصف تشطيب

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب موقع و سعر مميز و قسط يصل ل 10 سنين

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر كمبوند فيلدج ويست دره - الشيخ زايد

    DMG logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه لقطه قرب جامعه النيل بمقدم313ألف قسط ع12س

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠١٬٨٩٢ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل جاهزة للاستلام في الكرمة كاى

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط داخل الجولف الجديد - دريم لاند

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3غرف | تشطيب كامل جاهزة للاستلام

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع فيو الاهرامات من اوراسكوم ساويرس

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٠٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع شقة الترا سوبر لوكس دجلة جاردنز حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع داخل كمبوند باديه - بالم هيلز - 6 اكتوبر

    DMG logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب موقع و سعر مميز و قسط يصل ل 10 سنين

    فيفتي 7, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بالتقسيط بجوار مول اركان

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي طريق وصله دهشور و محور 26 يويلو مباشرا

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب موقع و سعر مميز و قسط يصل ل 10 سنين

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف الترسوبرلوكس بمقدم مليون أوكاش8.100.000

    Property Hills... logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كيان\ريسيل \نموذج B \ متشطبة بالكامل \ ارضى بجاردن

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي طريق وصله دهشور و محور 26 يويلو مباشرا

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م ماونتن فيو بجوار مول العرب بمقدم 100 الف

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 160م بموقع مميز جدا و اقل مقدم بالتقسيط

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي طريق وصله دهشور و محور 26 يويلو مباشرا

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن شقة ريسيل علي اللاند سكيب استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب موقع و سعر مميز و قسط يصل ل 10 سنين

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع