شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 444

14,845 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فقط بمقدم ١.٢٠٠ في اكتوبر صن كابيتال

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٢٤٬٩٠١ جنيه

    شقه للبيع في ويست دايز التوسعات الشماليه علي10سنين

    Selection Code logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    . استلام فوري | شقة 3 غرف متشطبة في كيان

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان للبيع في تيراس لشركة HDP -زايد القديمة

    Selection Code logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في زايد بموقع مميز علي 10 سنيين اقساط

    Selection Code logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة غرفتين في نيو زايد باقل سعر اقساط12سنه

    Selection Code logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع، بالم باركس، موقع مميز

    Selection Code logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩١١٬٠٩٣ جنيه

    شقه مميزه للبيع One33 توسعات شماليه بمقدم 5% علي9س

    Selection Code logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في قلب الشيخ زايد متشطبه بالتاكيفات

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان في elm tree امام icity-توسعات شمالية

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب الشيخ زايد بجوار ابراج زيد

    Selection Code logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع في ٱنس من مباني إدريس-نيو زايد

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في نيو زايد مع مباني ادريس في اونس

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في امام مطار سفنكس اقل مقدم علي15y

    Selection Code logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale ashgar heights in OCT Rtm inst up to 8y

    Selection Code logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤١٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة جاهزة للسكن قدام مطار سفينكس

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    “استلام خلال سنة – شقة في La Casa، حدائق أكتوبر

    Selection Code logo image

    كونكريت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٣٬٦٨٧ جنيه

    شقه للبيع في ايلم تري التوسعات الشماليه علي10سنين

    Selection Code logo image

    ايلم, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في الشيخ زايداقل مقدم علي 10 سنوات

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة | شقة استلام فوري بجوار I City October

    Selection Code logo image

    فيلاريا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في بالم هيلز اقل مقدم علي 12 سنةقسط

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مارفيل نيوزايد متشطبه استلام سنه المراسم

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري في زايد الجديده

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في لوجار نيو زايد علي 12 سنه قسط

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقساط 8 سنوات بالقرب من الاهرامات

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٤٥ جنيه/متر مربع