شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 411

14,714 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري - تشطيب كامل بتقسيط على 10 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف للاستلام الفوري-تشطيب كامل تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري 3 غرف - تشطيب كامل تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بتقسيط 10 سنين | غرفتين كامله التشطيب!

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٢٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب للاستلام الفوري بتقسيط 9 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب للاستلام الفوري بتقسيط 9 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه للاستلام الفوري بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري متشطبه | بتقسيط على 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط 10 سنين-شقه 4 غرف تشطيب كامل-استلام فوري!!

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اويست مرحلة تولوة باقل سعر و في موقع مميز

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٣٢٬٦٠١ جنيه

    في ابراج zed شقه متشطبه باقل من سعر الشركه

    Code For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري متشطبه بتقسيط على 10 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 9 سنين | شقه+جاردن كامله التشطيب فتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٤٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط 10 سنين-شقه 4 غرف تشطيب كامل-استلام فوري!!

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه للاستلام الفوري بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مباشره على لاندسكيب كامله التشطيب على 9 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط 9 سنين شقه كامله التشطيب للاستلام الفوري !

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستلام الفوري كامله التشطيب بتقسيط 10 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين كامله التشطيب مباشره على لاندسكيب-9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 10 سنين-جاهزه للاستلام الفوري كامله التشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط 9 سنين - شقه 3 غرف كامله التشطيب في اويسيت

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٤٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتكييفات في اويست مرحلة تولوة بسعر مميز

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري شقه 3 غرف كامله التشطيب على 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب مطله على لاند سكيب تقسيط 9 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب للاستلام الفوري بتقسيط 9 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع