شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 410

14,714 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بإطلالة مفتوحه و بقسط 7 سنين في اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند نيوم أكتوبر – 198 متر

    property hills Elite logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٤٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فى سولانا متشطبه بالتكييفات بموقع مميز

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند نيوم أكتوبر – 198 متر

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٤٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بثلاث غرف نوم - إطلالة على اللاجون

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل زيد ويست 165م فيو بارك موقع مميز استلام فورى

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لشقة بموقع مميز و بقسط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٣٥٬٢٤٥ جنيه

    شقة2 غرفة بجاردن خاص استلام فوري بالتقسيط سعر مميز

    Held Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٩٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند نيوم أكتوبر – 198 متر

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٤٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 م² بتصميم عملي وتشطيب مميز لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع استلام فوري بفيو لاند سكيب

    Held Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٣٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام قريب بمقدم 5% و بقسط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 م² بتصميم عملي وتشطيب مميز لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز علي حديقة جاهزة للمعاينه

    Held Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 م² بتصميم عملي وتشطيب مميز لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فورى ومتشطبة بجاردن بداخل بيفرلى هيلز -اليجريا

    Property  Hills. logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في اكتوبر بمقدم 600 الف داخل فيلا

    MADAEN GROUP logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف متشطبة أستلام فوري في باديه بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٣٨٬٢٥٠ جنيه

    بيت بجنينة خاصة وإطلالة لاجون في موقع مميز

    The Polygon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٨٩٬٣٥٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكيفات بفيو Zed Park كامل

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٣٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة132م متشطب بالتكيفات أستلام شهور الكارما كمبوند

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م للبيع بجاردن كمبوند ديونز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرفه بفيو مميز جدا ,بخصم 40 % للكاش

    Held Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٤٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند نيوم أكتوبر – 198 متر

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٤٬٦٤٦ جنيه/متر مربع