شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 408

14,714 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري علي وصلة دهشور

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٧٥٬٦٧٠ جنيه

    للبيع شقة نص تشطيب بموقع مميز و تقسيط على 10 سنوات

    Selection Code logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة ويست فيو زايد 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج زيد باقل سعر في الماركت

    Selection Code logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فوري في Kayan أكتوبر غرفتين

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة غرفتين في أرقى كمبوند بنيو زايد

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جاردن ليكس هايد بارك واقساط علي8 سنين

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٧٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٩٤٬٢٣٨ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام سنه ف ويست فيو زايدالجديده

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٧٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة ١ غرف في ابراج زد

    Maskan Consultancy logo image

1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٣٧٬٠٦١ جنيه

    متاح اكتر من 70 وحدة مختلفة بالتقسيط المرن في زد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في مشروع ويست دايز باقل سعر في المارك

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة تشطيب فاخر للبيع على 10 سنوات قسط.

    Selection Code logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام قريب تقسيط حتى 15 سنة في نيوزايد

    Selection Code logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة130م فوري في ويست فيو متشطبة %5 مقدم قسط10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٣٤٬٥١٢ جنيه

    متاح اكثر من 39 وحدة بانظمة تقسيط مختلفة في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٣٧٬٩٥٤ جنيه

    شقه للبيع استلام سنه في ايفر ويست بجوار مول العرب

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة في Naia New Zayed

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دريم لاند – مساحة 175 متر

    New Casa Real estate logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – Karmell سوديك | شقة أرضي بحديقة –

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في ابراج زيد متشطبه بالكامل استلام فوري

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام سنتين في نيوم اكتوبر واقساط ع 12س

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع