شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 390

14,714 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 170متر بالم باركس بالم هيلز علي 8 سنوات

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لشقة غرفتين 136م فى نيو زايد بالكامل

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٩٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دايكرت علي البارك ف ZED بأقل سعر استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري غرفتين فى تولوا اويست بافضل موقع

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن 177متر في سوديك علي 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٢٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٣٨٬٥٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن فيو بحيرة مقدم 5% و اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م ببيتا ريزدنس بمقدم 690 ألف فقط

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ريسيل فى ابراج زيد استلام فوري متشطبة

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن 200 متر متشطبة في أليجريا بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين في أركان بالم بالشيخ زايد قسط 10س

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه بافضل موقع فيو الاهرمات اقساط 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه مميزه بابراج زد متشطبه استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٩٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فاميلي هاوس فوري في ألما 240متر علي 4 سنوات

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٩٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في One33 متشطبة بمقدم 5% علي 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إستلام فورى متشطبة فى أو ويست خطوات من مول مصر

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢٤ جنيه/متر مربع