شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 387

14,714 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٤٨٠٬٨٦١ جنيه

    اقل سعر ستوديو متشطب سوبر لوكس للبيع بالتقسيط

    Driven Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٧٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في فاي من سوديك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٨ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر استلام قريب قسط 6 سنين قريبة من المتحف

    property hills Elite logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للبيع في كمبوند AlKarma Kay

    Property Group logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٨٠٬٩٤٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع استلام سنه بأقل من سعر الشركه

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٦٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 م جاهزة للسكن متشطبة للبيع في فورتي ويست

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في قلب جنة زايد 4 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح تطل علي الميدان كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كارما ريزيدنس، مفروش بالكامل.

    Rokn Real Estate logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن بموقع مميز او يست اوراسكوم

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر كاش استلام فوري شقة سوبر لوكس بالتكييفات

    Driven Properties logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فورى خالصة اقساط سعر قابل للتفاوض

    property hills Elite logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣١٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقتك متشطبة 165م جاهزة للسكن بنص سعر استلام فوري

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بسعر مميز داخل جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188 متر متشطبة جنب مول العرب بالقسط على 10سنين

    property hills Elite logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فورى خالصة اقساط سعر قابل للتفاوض

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣١٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر استلام قريب قسط 6 سنين قريبة من المتحف

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري للبيع شقة متشطبة في او ويست

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٤٧ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في قلب جنة زايد 4 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة 90م بجاردن متشطبة بالتكيفات والمطبخ

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في الشيخ زايد جنب الربوة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٤٦ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع