شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 348

14,714 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 155م فى الشيخ زايد مقدم10% قسط على10سنين

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم فيو على بارك قسط 12 سنين

    Evergreen Properties logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ريسيل 198م + جاردن 78م فى سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 170م في موقع مميز بمقدم 2 مليون جنيه

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطيب بمساحة 178م بالتكييفات بمقدم 2.3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١٢٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 150م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى حدائق اكتوبر مقدم 10% قسط حتى 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٦٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن هاوس 134م+65م جاردن اقل سعر ف الماركت مقدم5%

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٢٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٦٠٢٬٧٦٨ جنيه

    شقة بموقع مميز على اللاجون للبيع مع اقساط حتى 2029

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٤٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 149م 3 غرف باقل مقدم واقساط تصل ل 9 س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٢٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 150م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر مميز للبيع مع اقساط حتى 2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٩٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في لوجار نيو زايد مقدم 5% اقساط 12 سنه

    Evergreen Properties logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 147م في موقع مميز بمقدم 2 مليون جنيه

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت ارضي بجاردن 198م بأقل سعر ف الماركت في سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة بمساحة 154م+ 90م حديقة خاصة 2مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اي سيتي 150متر متشطبه استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان للبيع في هيلز اوف ون بأقل سعر-نيو زايد

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٩٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185 م² + 137 م² جاردن مع إطلالة لاند سكيب

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي مميزة 125م + حديقة 90م 2.5مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 147م في موقع مميز بمقدم 2 مليون جنيه

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة متشطيب بمساحة 110م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 100الف وقسط شهري 18الف وتقسيط على10س

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 104متر في باديا بالم هيلز للبيع

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي مميزة 125م + حديقة 90م 2.5مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع