شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 345

14,714 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    هافن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقةغرفتين فOwest برايم لوكيشن تكمله اقساط

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٤٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 146م برايم لوكيشن استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٦٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن ليك فيو موقع مميز في نيو جيزه

    New Avenue Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بارقي المواقع ب6اكتوبر مساحة 120م اقساط

    property hills Elite logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع