شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 324

14,714 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 147م استلام فوري متشطبه برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٤٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باديا بالم عليز بجوار الجامعة

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقهه استلام فوري في حدايق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م للبيع و الايجار م كمبوند روزيد سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة متشطبة سوبر لوكس للبيع في زايد ديونز

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف متشطبة فO westبأقل سعر وتكلمه اقساط فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٩٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى فيو مميز مقدم اقساط لحد8 سنين ومقدم 5%

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقه 3غرف متشطبه بافضل لوكيشن بنيو زايد,

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٧٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة 117م فى اشجار سيتي بمقدم 10% قسط علي 12سنين

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دريم لاند استلام فوري

    New Casa Real estate logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باديا بالم هليز تشطيب كامل

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى تشطيب فندقى بالتكييفات فى ابراج زيد

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى تشطيب فندقى بالتكييفات فى ابراج زيد

    Property  Hills. logo image

4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطيب بالكامل للبيع فى باديا بالم هليز

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف فوري ابراج زد متشطبة بالتكيف برايم فيو

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف 223م اقل سعر استلام فوري متشطبة بالكامل

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥٣٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٤٠٧٬٦١٤ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة بالتكييفات والمطبخ للبيع كاش

    Driven Properties logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبةبالتكيفات وامطبخ استلام فوري فZEDبأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٨٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بسعر متر مميز اقساط متساويه بدون دفعات8س

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالتكيفات فيو بحري

    Crafters Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٩٥٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع متشطب بالكامل ستلام فوري بقسط 9سنين

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 174م برايم لوكيشن متشطبة استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف باقل سعر فيو مميز لاندسكيب استلام فوري .

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 نوم للبيع فى باديا بالم هليز

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقه 3غرف متشطبه بافضل لوكيشن بنيو زايد,

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧١٬٠٨١ جنيه/متر مربع