شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 323

14,714 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالشيخ زايد مساحة 205م متشطبة بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بخصم محدود 44% واقساط حتي 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٣١٬٤٠٠ جنيه

    شقة كارمل سوديك برايم لوكيشن افضل سعر علي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٤٠٩٬٨٣٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات والمطبخ للبيع في زد ويست

    Driven Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر ريسيل في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كازا مفروشه افضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٩٥٦٬٣٣٥ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة بالتكييفات المطبخ للبيع بالتقسط

    Driven Properties logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م برايم لوكيشن بمقدم 3% وتقسيط لمده 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٨٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٩٤٬٧٠٥ جنيه

    شقة متشطبه ف بادية برايم لوكيشن بخصم 30% قسط ل12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م+جاردن55متر استلام قريب ف كيان وقسط ع 6سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كازا مفروشه افضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م برايم لوكيشن بمقدم 5% وقسط على 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فيو لاجون بإطلالة مفتوحة استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقساط حتي 12 سنه مع خصم 44%

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة105م ف زايد لوكيشن مميز اقساط ع 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري متشطبة فى كيان على 4 سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد شقة فاخرة متشطبة بالتقسيط على 10 سنوات

    Apart Real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شقة الخمائل تشطيب كامل

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٩٤٢٬٦٢٥ جنيه

    تشطيب كامل مع مكيفات في سولانا ويست اقل مقدم

    Boundless For Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٨٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الخمائل شقة للبيع استلام فوري تشطيب كامل

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن استلام فوري بمقدم 10% تقسيط ل8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري تشطيب كامل الخمائل

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفه دايركت علي النزهه متشطبه بتكييفات

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٧ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133 متر موقع مميز في الشيخ زايد تقسيط 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٨ جنيه/متر مربع