شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 292

14,610 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين في زايد الجديدة تقسيط على ١٠ سنين

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٢٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اكتوبر بلازا -سوديك- للبيع متشطبة بالكامل

    Rokn Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف+نانى متشطبه+Acsامام هايبرمقدم 2م-توتال15م

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل - استلام فورى - أفضل سعر

    Citizen Home logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع تشطيب كامل فيو مميز لاندسكيب

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع مع فالريا باكتوبر استلام فوري

    Selection Code logo image

    فيلاريا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٣٣٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أو ويست أوراسكوم – أكتوبر

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٧١٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري أمام الأهرامات بقسط 8 سنوات

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Aqmar أكتوبر بمقدم 5% وتقسيط 12 سنة

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٣١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بسعر لقطةللبيع في قلب الشيخ زايدZayedDune

    Property Group logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في - The Courtyards – الشيخ زايد

    DMG logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٥٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 180م في موقع مميز بمقدم 2.6 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبة استلام فوري جنة زايد 2

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف 4غرف في قلب الشيخ زايد بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٣١٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور ارضي متشطبة بالكامل بسعر مميز اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بـ إيفر ويست استلام سنة بخصم كاش

    Selection Code logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز كورتيارد ويستاون الشيخ زايد

    DMG logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    O West | شقة 2 غرفة 100م² | نصف تشطيب | مشروع أورا

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188م بـ Terrace زايد: استلام قريب وقسط 6 سنين

    Selection Code logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة بافضل مشروع في الشيخ زايد الجديدة

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بـ دي جويا نيو زايد قسط 15 سنة بدون فوائد

    Selection Code logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف+نانى متشطبه+Acsامام هايبرمقدم 2م-توتال15م

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة داخل جنة اكتوبر اميز لوكيشن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام سنة/ مارفيل نيو زايد بموقع مميز

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع