شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 291

14,610 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مشروع ازها الجديد الشيخ زايد بجوار بيفرلى هيلز

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف 90م متشطبة في كيان بجوار مول العرب

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر الدور الأول للبيع -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر اللونش شقة متشطبة أزها الشيخ زايد على 10 سنوات

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع بموقع مميز سوبر لوكس استلام فوري

    Guides Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى بجاردن مقدم 4م-16م كاش

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن في بيراميدز هايتس بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٨٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات فى قلب زايد و بالتقسيط

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    الندي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى بجاردن مقدم 4م-16م كاش

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى بجاردن مقدم 4م-16م كاش

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على الحديقة من الغرف والاستقبال-أقل سعر

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع