شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 297

14,714 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا ف مرحله park side علي فيو لاند سكيب

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٧٦٬٦٢٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في اكتوبر للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٧٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري،قسط يصل 8 سنين، فيو زد بارك

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٣٢٬٧٥١ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل غرفتين بحديقة في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٩٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٣٦٬٠١٥ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٣٠الف توتال ١٢ مليون

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٣٢٬٧٥١ جنيه

    شقة أرضي متشطبة غرفتين متميزة بحديقة في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٩٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه267م بمساحة فيلا بفيو مميز وموقع اميز بالتقسيط

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٨٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه267م بمساحة فيلا بفيو مميز وموقع اميز بالتقسيط

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٨٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٣٦٬٠١٥ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٣٠الف توتال ١٢ مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 181م جاهزة للسكن في اويست امام مول مصر

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢١٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن فيو الهرم في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة بدفعة أولى 5% فقط، وأقساط لمدة

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو بمقدم 76الف وقسط شهري1,900وقسط10سنين

    One Real Estate logo image

    ويست كورتس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي هاوس كارميل ريسيل بأقل مقدم

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٤٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤١٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمساحه مميزه وبأقل سعر و أقساط

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كرميل سوديك ريسيل غرفةاستلام فورى متشطب

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري جاهز للسكن بتشطيب كامل بسعر خاص

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٤٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب للبيع في دريم لاند، أقل سعر بالسوق

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه267م بمساحة فيلا بفيو مميز وموقع اميز بالتقسيط

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٨٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع جاهزه للاستلام متشطبه بالكامل بمساحه مميزه

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لوكيشن مميز بكمبوند VLEVELS امام بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف بجنينة في هايد بارك زايد أمام نادي الجزيرة

    TREX logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٤٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب للبيع في دريم لاند، أقل سعر بالسوق

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٣٦٬٠١٥ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٣٠الف توتال ١٢ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع