شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 269

14,610 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز ب اقل سعر في الماركت 217 متر

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيو بتشطيب فاخر للبيع في بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٤٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة وبخصم الكاش في بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تقسيط بحري موقع مميز في او ويست بيع .

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز ب اقل سعر في الماركت 217 متر

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز ب اقل سعر في الماركت 217 متر

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في O West فيو مميز جدا بالتقسيط

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 3 غرف متشطبه لوكيشن مميز باقل سعر

    The Way logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في فاي من سوديك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن 150 م + 63م جاردن New Zayed

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٥٠٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز ب اقل سعر في الماركت 217 متر

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنظام دوبلكس بتشطيب خلف نيو جيزة بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات والمطبخ للبيع بالتقسيط

    Driven Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧١٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٦٨٬٣٢٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات ف الكارما كاي الشيخ زايد ع8س

    Selection Code logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٨٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بالكامل بالتكييفات في الكارما كاي

    Selection Code logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز ب اقل سعر في الماركت 217 متر

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز ب اقل سعر في الماركت 217 متر

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة 128م² نيو زايد | مقدم 5% تقسيط 10 سنين

    Selection Code logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في صن كابيتال استلام فوري بحدائق اكتوبر

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في لوجار مع جيتس على12سنة-نيو زايد

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز ب اقل سعر في الماركت 217 متر

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا فيليج زايد 140م متشطبة مقدم 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه الدور الاول متشطبه لوكيشن مميز

    The Way logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري شقة متشطبة بالتكييفات 240متر في بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع