شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 274

14,610 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م بحري ف جنه اكتوبرباعلي نسبه تميز م المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ف جنه اكتوبر الفيو بتاعها علي لاند سكيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة في شارع النزهه امام ابراج ساويرس

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٧٦٬٦٢٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في اكتوبر للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٧٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بجاردن للبيع من ماونتن فيو بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 235 متر استلام فورى بالتقسيط بموقع مميز جدا

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٩٩٬٦٧٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل غرفتين بحديقة في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري + متشطبه في ابراج زيد

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٢٢٬٣٣٩ جنيه

    شقة تشطيب كامل ٣ غرف ١٥٤ متر باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٣٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٣٢٬٧٥١ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل غرفتين بحديقة في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٩٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 235 متر استلام فورى بالتقسيط بموقع مميز جدا

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٣٢٬٧٥١ جنيه

    شقة أرضي متشطبة غرفتين متميزة بحديقة في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٩٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه267م بمساحة فيلا بفيو مميز وموقع اميز بالتقسيط

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٨٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٢٢٬٣٣٩ جنيه

    شقة متشطبة ٣ غرف دور متكرر بمساحة ١٥٤ متر في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٣٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه267م بمساحة فيلا بفيو مميز وموقع اميز بالتقسيط

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٨٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو بمقدم 76الف وقسط شهري1,900وقسط10سنين

    One Real Estate logo image

    ويست كورتس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي هاوس كارميل ريسيل بأقل مقدم

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٤٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري جاهز للسكن بتشطيب كامل بسعر خاص

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه267م بمساحة فيلا بفيو مميز وموقع اميز بالتقسيط

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٨٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة علي اللاجون للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة للبيع قرب سوديك بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٤٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في الشيخ زايد للبيع بالتقسيط علي 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل سعر للمتر في او ويست

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي - شقة متشطبة للبيع -موقع مميز بحري

    Emtdad Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٤٨٨ جنيه/متر مربع