شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 240

14,610 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ومقدم لشقة كاملة التشطيب في Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة امام المطار باقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه207م على تبة زايد بفيو كاشف زايد بقسط على 12سنه

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٩٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م بفيو مميز قسط على 10 سنين -بجانب نيو جيزة

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي بجاردن للبيع في فاي استلام فوري

    I-Move logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ومقدم لشقة كاملة التشطيب في Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالكامل فيو حمام السباحه اقل سعر في الماركت

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه مقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي بجاردن للبيع في اي سيتي اكتوبر

    I-Move logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه مقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة امام المطار باقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة امام المطار باقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كبيرة بإطلالة نيلية - دور كامل مبنى خاص

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    2

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع لوكيشن مميز بافضل سعر فيو مميز

    Citizen Home logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٠٦٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة امام المطار باقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ومقدم لشقة كاملة التشطيب في Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م بفيو مميز قسط على 10 سنين -بجانب نيو جيزة

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالتكييفات - افضل سعر - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٩٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة امام المطار باقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه207م على تبة زايد بفيو كاشف زايد بقسط على 12سنه

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٩٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لوكيشن مميز بافضل سعر فيو لاندسكيب

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كورنر في كمبوند أو ويست كور

    Niche Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م بفيو مميز قسط على 10 سنين -بجانب نيو جيزة

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م بفيو مميز قسط على 10 سنين -بجانب نيو جيزة

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لوكيشن مميز باقل سعر في الماركت

    Citizen Home logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع