شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 238

14,610 عقارات أخرى
  • 25

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 145م متشطبه بإطلالة مباشرة على امتلك شقه

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل متشطب استلام فوري بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153م متشطبة بالتكييفات على شارع النزهة مباشرة

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 158 متر + جاردن 42 متر للبيع في O West |

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للمستثمرين | وحدة استثمارية بعائد إيجاري – 150م

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 130م بجاردن مميزه باقل سعر في افضل لوكيش

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 145م متشطبه بإطلالة مباشرة على امتلك شقه

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة استلام فوري في بادية بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م متشطبه واستلام فورى ف زايد بجوار هايبر

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م متشطبه واستلام فورى ف زايد بجوار هايبر

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مرتفع للبيع – الحي التاسع – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م متشطبه واستلام فورى ف زايد بجوار هايبر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس في كمبوند او ويست امام مول مصر

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند JAZAL – الشيخ زايد

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جرين 6 ,سعر مميز جدا

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٧٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥٨٬٣٥٤ جنيه

    بيتك بخصم 39% لفترةمحدودة مع اقساط حتي 12 سنة

    Realm Properties logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 165م بافضل سعر و امكانيه تقسيط مرنه

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقة ليس مخالف

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في باديا بالم هيلز 125متر للبيع استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160م بفيو مميز على النيل وبالتقسيط المريح -زايد

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فورتي ويست - سوديك لوكيشان مميزه جدا

    Ammaier for real estate logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس في برايم لوكيشن في كمبوند ليلفز ديونز

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 164م علي اعلى تبة فى قلب الشيخ زايد

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 78م + حديقة 165م للبيع

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بيزمنت بحديقة للبيع في الحي التاسع من ارقي الا

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع