شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 224

14,610 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بادية بالم هيلز 6 اكتوبر 125م

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة 95م للبيع بجوار نيو جيزة

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 121م بأقل مقدم بموقع مميز ومتشطبة

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسييط ع 7 سنوات من المالك متشطبه بالكامل

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2غرف متشطبة بالكامل 125م بأقل سعر بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بجاردن بهايد بارك بموقع وسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن 3 غرف متشطبة بالكامل 220 متر

    Property Hills Star logo image

    شارع الشيخ زايد, صفط اللبن, حي بولاق الدكرور, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 10 سنين في 140م 3 غر بجاردن 29م

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطب للبيع كمبوند بيفرلى هيلز سوديك موقع مميز

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقة ريسيل 2 غرفة بأطول سداد واميز موقع

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٤٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 114 م للبيع بأقل سعر بـ Club Hills

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في أحد أفضل مواقع Old Zayed بجوار sodic

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م استلام فوري O West شاملة النادي والجراج

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع للسكن الفوري خالصه اقساط موقع مميز بالكمبوند

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 316K في 100م بقسط ربع سنوي 71K لمدة 120 شهر

    Promax Property Investors logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصة 3غرف 160م للبيع بفيو مميز بـ PX

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة للبيع 82م بسعر مميز بكارمل سوديك

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين متشطبة بأفضل موقع بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتان للبيع 138م بأميز موقع وسعر بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    شارع 10, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة كمبوند فيلدج ويست فيو لانداسكيب

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز فى اشجار سيتي بأقل مقدم وقسط علي12س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في أحد أفضل مواقع Old Zayed بجوار sodic

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي153م+82م جاردن متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 147متر برايم لوكيشن متشطبه استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٤٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع 138م بأميز فيو بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع