شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 223

14,610 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٢٠٥ جنيه

    شقه بفيو مميز جدا ومعها جاردن خاص ف الشيخ زايدفوري

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند بالم باركس التوسعات الشرقيه

    Crown Stone Realty logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه بالمطبخ والتكيفيات ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع جاهزه للاستلام متشطبه بالكامل بمساحه مميزه

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م 3 غرف متشطبه بخصم 30% وتقسيط 84 شهر

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 96 شهر في 132م قسط ربع سنوي 102K

    Promax Property Investors logo image

    مساكن سامايا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٧٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فورى - لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز متشطبه بالمطبخ ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاص متشطبة بأفضل سعر بجوار بيل في اعمار

    Crown Stone Realty logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل دبل فيو 185م متشطبه بالتكيفات في زد زايد

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٣٤٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط يصل الى 10 سنين في 74م - Coy Voya

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط حتى 108 شهر 125م فيو مفتوح ZIA Park

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند فاي وكارميل سوديك للبيع

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    171م 3 غرف فيو مميز تقسيط 10 سنين اقساط متساويه

    Promax Property Investors logo image

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٦٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بجاردن للبيع بأقل سعر بسوديك

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٣٠٬١٤٠ جنيه

    شقه مميزه جدا ف الشيخ زايد متشطبه وجاهزه للسكن

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٥٥٬٢٥٠ جنيه

    للبيع غرفتين ببرايم لوكيشن داخل الكمبوند

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ب اقل سعر في الماركت في الشيخ زايد 134 م

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 174م بأقل سعر بمقدم 2.5 مليون RTM

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في لوكيشن مميز في باديا بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    155م 3 غرف تشطيب Alchemy ب5% مقدم وتقسيط 12 سنه

    Promax Property Investors logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٠٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 347K وقسط على 10سنين في ZAT -Voya

    Promax Property Investors logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 115م للبيع بسعر & موقع مميزين بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 120 شهر في 163م بقسط شهري 24K

    Promax Property Investors logo image

    مساكن سامايا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ب موقع مميز و قسط ل 10 سنين بسعر رائع

    ايلم, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع