شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 229

14,610 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - استلام فورى - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر - لوكيشن متميز - استلام فوري

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس - استلام فورى - افضل سعر

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة تولوا - افضل سعر - استلام فورى - لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل هيلز أوف وان قسط 10 سنوات

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة West View نيو زايد | تشطيب كامل وقسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن - أفضل سعر ـ تشطيب كامل

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بالاقساط- جاهزه للسكن

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس | جاهز للاستلام | 5٪ مقدم \ 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ١٢٧٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم خلال سنتين في دي جويا نيو زايد وقسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة في اي سيتي اكتوبر بأفضل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٥٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة نايا نيو زايد | تشطيب كامل وقسط 15 سنة

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطب بالكامل بجوار Allegria SODIC | 3

    Selection Code logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري- أفضل سعر ـ تشطيب كامل

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Residential Apartment in The Estates by SODIC

    Citizen Home logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م في لوجار نيو زايد استلام سنتين وقسط 10س

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في مارفيل نيو زايد – موقع مميز

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى - افضل سعر - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في صن كابيتال اقل سعر في الكمبوند

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل ـ لوكيشن مميز - إستلام فوري

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في بادية بالم هيلز – فيو مميز

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل - لوكيشن ممتاز - افضل سعر

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن - أفضل سعر ـ تشطيب كامل

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - استلام فورى - لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى - افضل سعر - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٠٨٢ جنيه/متر مربع