بيوت و فلل للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 6

1,686 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون فى لافيستا قسط على 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • زايد جرينز 4

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,زايد جرينز,زايد جرينز 4

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ديجار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى لافيستا باتيو هيلز فى التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٧٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باتيو هيلز من لافيستا فى التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م فوري بسعر كاش 27مليون او مقدم 2 مليون

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • ايلان

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت,ايلان

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • القمزي تاور 2

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alqamzi
    القاهرة,مصر الجديدة,برج القمزي 2

    3 - 7 غرفة

  • 9

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه في بالم هيلز بسعر30,892,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه في بالم هيلز بسعر30,892,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه في بالم هيلز بسعر30,892,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه في بالم هيلز بسعر30,892,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • ٢٧ ريزيندس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tameer
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه في بالم هيلز بسعر30,892,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه في بالم هيلز بسعر30,892,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه في بالم هيلز بسعر30,892,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الوان 6 غرف امام مطار سفنكس بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • وي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Landmark Sabbour
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,وي ريزيدنس

    3 - 4 غرفة