بيوت و فلل للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 3

1,686 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٧٠٤٬٣٤٦ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ربع سنوي ٧٠٠الف، كاش ٢٠ مليون

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٤٬٣٤٦ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ربع سنوي ٧٠٠الف، كاش ٢٠ مليون

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٩٩٬٧٧٥ جنيه

    فيلا ٣٧١م قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر الكاش ٢٠ مليون

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٢٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٩٩٬٧٧٥ جنيه

    فيلا ٣٧١م قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر الكاش ٢٠ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٢٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٩٩٬٧٧٥ جنيه

    فيلا ٣٧١م قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر الكاش ٢٠ مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٢٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • هيلز بيت البحر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش,بيت البحر

    3 - 5 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٧٩٩٬٧٧٥ جنيه

    فيلا ٣٧١م قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر الكاش ٢٠ مليون

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٢٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع942 ألف اوكاش13.560م

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع942 ألف/كاش13.560م

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع942 ألف اوكاش13.560م

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع942 ألف اوكاش13.560م

    Property Hills... logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ويف بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    3 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بـ100الف مقدم فقط او كاش 15مليون-فترة محدودة

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند Azzar التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٦ متر مربع

    ٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند ازار اقساط على 10سنين

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٢٬٤٩٠ جنيه

    فيلتك متشطبة بـ872,490 ربع سنوي او 20مليون كاش

5

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • فالي فيلاز بيل في من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    3 - 5 غرفة

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • سي فيو المرحله التانيه في الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Jdar Development
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سي فيو

    1 - 6 غرفة

  • 15

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    Property Hills... logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • ذا جريك بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    2 - 4 غرفة