بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 406

1,465 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة استلام فورى متشطبه بدون مقدم وبالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة كمبوند ليك ويست 2 , الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٩٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا/بيع/تشل اوت بارك/موقع مميز/اقل سعر

    Home Destination logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٧٦٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند رويال سيتى بجوار هايبر وان

    Royal Hub Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 402م بالشيخ زايد خلف مول العرب قسط 10 سنين

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٢ متر مربع

    ١٢٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 751م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٥١ متر مربع

    ٨٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 306م استلام فورى بالشيخ زايد أقل مقدم / 7سنين

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٦ متر مربع

    ١٦٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة استلام فورى متشطبه بدون مقدم وبالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 459م بالشيخ زايد بدون مقدم قسط 10سنين

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٩ متر مربع

    ١٧٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Royal Hub Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٦٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع خلف مول العرب كمبوند جرين هايتس

    Royal Hub Real Estate logo image

    جرين هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة اقل سعر فى الياسمين 1005 متر

    Royal Hub Real Estate logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ١٬٠٠٥ متر مربع

    ٤١٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اويست ٥٢٠ متر و ارض ١٢٠٠ م موقع مميز نص تشطيب

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة استلام فورى متشطبه بدون مقدم وبالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم حالا فيلا ب ماونتن فيو 245م متشطبه تقسيط 7س

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة استلام فورى متشطبه بدون مقدم وبالتقسيط

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بجوار هايبر وان الشيخ زايد بحمام سباحة

    Royal Hub Real Estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٩٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا فاخرة في كمبوند الباتيو لافيستا

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا565م من سوديك ف زايد افضل مقدم واطول فترة سداد

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٢٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 500م + جاردن 405م بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع