بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 392

1,442 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 245م متشطبة–استلام فوري–ماونتن فيو0% مقدم

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 373م في الشيخ زايد–أقل سعربجوار هايبر

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة كبيرة364م ع وصله دهشور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا393م استلام فوري في ايتابا الشيخ زايدPool View

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا393م استلام فوري في ايتابا الشيخ زايدPool View

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة كبيرة364م ع وصله دهشور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 373م في الشيخ زايد–أقل سعربجوار هايبر

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 245م متشطبة–استلام فوري–ماونتن فيو0% مقدم

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 245م متشطبة–استلام فوري–ماونتن فيو0% مقدم

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 324م² استلام فوري بجوار بيفرلي هيلز الشيخ زاي

    Property Hills Star logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٢٤ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا393م استلام فوري في ايتابا الشيخ زايدPool View

    Property Hills... logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله ٢٤٠م ارض ٤٤٧م سولانا - Ora.

    Abrag 2 logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 373م في الشيخ زايد–أقل سعربجوار هايبر

    Property Hills... logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 245م متشطبة–استلام فوري–ماونتن فيو0% مقدم

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 373م في الشيخ زايد–أقل سعربجوار هايبر

    Property Hills... logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم حالا بدون مقدم وقسط ع6سنين فيلا 210م متشطبه

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 245م متشطبة–استلام فوري–ماونتن فيو0% مقدم

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا ارضي250متر واجهة بحري مدخل خاص بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا 261م+ حديقه 178م بخصم كبير 30%

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 500م + جاردن 405م بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا393م استلام فوري في ايتابا الشيخ زايدPool View

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 373م في الشيخ زايد–أقل سعربجوار هايبر

    Property Hills... logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا كبيرة 292م , 6 غرف جنب نيو جيزة قسط

    Property Hills... logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ١٣٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة كبيرة364م ع وصله دهشور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع