بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 393

1,442 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلافاخره 393م استلام فورى فى زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • فيلا - 8 غرف نوم - 6 حمامات للبيع في شارع جامعة الدول العربية - المهندسين - الجيزة
    1

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 500 متر تفرعات شارع جامعة الدول العربية

    عقارات حماد logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    7+

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا فاخرة سوبرلوكس قرب ذاكراون قسط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلافاخره 393م استلام فورى فى زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا فاخرة سوبرلوكس قرب ذاكراون قسط

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلافاخره 393م استلام فورى فى زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا فاخرة سوبرلوكس قرب ذاكراون قسط

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلافاخره 393م استلام فورى فى زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة 298م موقع مميز ع 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا 261م+ حديقه 178م بخصم كبير 30%

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا وقسط على 8 سنين فيلا 260م جنب بالم هيلز

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا فاخرة سوبرلوكس قرب ذاكراون قسط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا 261م+ حديقه 178م بخصم كبير 30%

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا فاخرة سوبرلوكس قرب ذاكراون قسط

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا فاخرة سوبرلوكس قرب ذاكراون قسط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا فاخرة سوبرلوكس قرب ذاكراون قسط

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلة للبيع في ايفوريهيل 500 متر بسعر مميز

    Real Vision logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلافاخره 393م استلام فورى فى زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا فاخرة سوبرلوكس قرب ذاكراون قسط

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة 298م موقع مميز ع 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا 261م+ حديقه 178م بخصم كبير 30%

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة 298م موقع مميز ع 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة 298م موقع مميز ع 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا 261م+ حديقه 178م بخصم كبير 30%

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا 261م+ حديقه 178م بخصم كبير 30%

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع