بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 378

1,442 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٩٬٦٩٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 190 متر كورنر في - Badya Palm Hills

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥١٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا390م متشطبه استلام فورى فيو حمام سباحه قسط 10س

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بـThe 8 الشيخ زايد موقع مميز جدا

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله ٢٤٠م ارض ٤٤٧م سولانا - Ora-

    Abrag 2 logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٬٤٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى اويست فيلا مستقلة للبيع 5 غرف ريسيل

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك استيتس فلات فيلا للبيع ريسيل

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٣٦ متر مربع

    ٧٨٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اويست وايت فيلا ريسيل موقع مميز جدا

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في ذا كراون كورنر بالقسط

    Flip logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 6غرف متشطبة بنسبة 70% 420 سولايا

    Abrag 2 logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي حمام سباحة في سوليا 420م جوار بالم

    Abrag 2 logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه ف موقع متميز جدا مساحتها 375م بمقدم بسيط

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٢٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 750م للبيع في بادية بالم هيلز وبموقع مميز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٦٦ متر مربع

    ١٣٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا390م متشطبه استلام فورى فيو حمام سباحه قسط 10س

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر بأكبر مساحة ارض فيلدج ويست

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا390م متشطبه استلام فورى فيو حمام سباحه قسط 10س

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – أليجريا | سوديك

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – أليجريا | سوديك

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اويست وايت فيلا مستقلة للبيع TYPE F

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع في أليجريا ٥٨١ متر مربع

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٥٠٧ متر مربع

    ١٠٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 312م امام بيفرلى بالشيخ زايد قسط 10س أقل مقدم

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٣١٢ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس كورنر300م بحمام سباحه خاص بالتقسيط

    متصدر

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بيفرلي هيلز مع حمام سباحة

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    5

    ٩٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا390م متشطبه استلام فورى فيو حمام سباحه قسط 10س

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – أليجريا | سوديك موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع او الايجار في جراند هايتس، الشيخ

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع