بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 325

1,498 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٢٣٤٬٥١٣ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في WHYTE , كمبوند اوويست 300م

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في قلب الشيخ زايد يسعر مميز

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل جاهزة للسكن بسعر أقل من سعر السوق.

    Crafters Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع – جاهز للاستلام الفوري – Namya

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٩١١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط امام بيفرلي هيلز بمقدم 1.9م او 15.2م كاش

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط بجوار نيو جيزه 21م كاش او بمقدم 1.6م

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٢٣٤٬٥١٣ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل جاهزة للسكن بسعر أقل من سعر السوق.

    Crafters Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في قلب الشيخ زايد يسعر مميز

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    لارج فيلا للبيع ذا استيتس سوديك-موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٤٣٢ متر مربع

    ١١١٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جاهزة للمعاينة بالتقسيط علي 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٣ متر مربع

    ١٠٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا واسعة في بالم هيلز بسعر مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كارمل سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام للبيع في كمبوند ذا استيتس سوديك زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٨٩٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف كمبوند السليمانيه بسعر اقل من الماركت

    Vida Solutions logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط بجوار نيو جيزه 21م كاش او بمقدم 1.6م

5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٩١١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتكملة قسط بزايد امام بيفرلي هيلز بمقدم 1.9م

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 302م للبيع في ديجويا نيو زايد بسعر مميز جدا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٢ متر مربع

    ٣٣٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 940م

    property hills Elite logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 348م كمبوند جرين 4 الشيخ زايد -6 أكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    جرين 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٢ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر في كمبوند فاخر ومتاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    مجتمع بيلونج فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٤٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على ملعب الجولف في بالم هيلز جولف فيوز

    Crafters Real Estate logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كارمل سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في قلب الشيخ زايد يسعر مميز

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع