بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 324

1,498 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس309م فاخـر جاهز للبيع لاندسكيب فيو SODIC

    property hills Elite logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر في كمبوند فاخر ومتاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٤٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس309م فاخـر جاهز للبيع لاندسكيب فيو SODIC

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة متشطبة استلام فوري قريبة من الاهرامات

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل 283 م استلام فوري سوبر لوكس باقل سعر

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة داخل أرقى كمبوند بالمتميز بحديقة

    CBE New Homes logo image

    الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط بجوار نيو جيزه 21م كاش او بمقدم 1.6م

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمة متشطبة جاهزة للمعاينة بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 400 متر مربع أرض بمساحة 560 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس309م فاخـر جاهز للبيع لاندسكيب فيو SODIC

    property hills Elite logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 856-استلام فوري بأقل سعر في كارما4 الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٨٥٦ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه متشطبه 283م وفوري بريم لوكيشن ف قلب زايد

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٥٬٢٣٤٬٥١٣ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر في كمبوند فاخر ومتاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٤٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه متشطبه 283م وفوري بريم لوكيشن ف قلب زايد

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

5

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه متشطبه 283م وفوري بريم لوكيشن ف قلب زايد

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه متشطبه 283م وفوري بريم لوكيشن ف قلب زايد

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر في كمبوند فاخر ومتاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٤٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه متشطبه 283م وفوري بريم لوكيشن ف قلب زايد

4

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم فيلا مستقلة استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

6

    6

    ٣١٢ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس309م فاخـر جاهز للبيع لاندسكيب فيو SODIC

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٢٣٤٬٥١٣ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه متشطبه 283م وفوري بريم لوكيشن ف قلب زايد

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع