بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 326

1,498 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في بيفرلي المرحله الثانيه

    Emkan for Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في قلب الشيخ زايد يسعر مميز

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بالتقسيط علي 10 سنين بجوار سوديك

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٢٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6 غرف للبيع بباديا جاهزة للاستلام بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في قلب الشيخ زايد يسعر مميز

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه ومفروشه 5 غرف ماستر للبيع جيرا زايد

    Amaken For Real Estate logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ب6اكتوبر امام هايبر1 موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند جولف السليمانية استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند الكارما 4 الكمبوند: El

    Flip logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 390م للبيع امام إعمار - قسط 8 سنوات

    Inn Properties logo image

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة للبيع في ذا إستيتس

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٣٣ متر مربع

    ١٠٦٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمة للبيع بالتقسيط بلوكيشن مميز في زايد

    Property Hills Star logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في رويال سيتي بموقع مميز جدًا

    Flip logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elite Villa for Sale in Allegria – Zone F (Sodic)

    Amaken For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي فيلا للبيع في ويستاون

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند إيتابا – الشيخ زايد مجه

    Flip logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١١٥٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كارما 4

    Flip logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد مساحة 275م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٣٥٬٧٠٠ جنيه

    اقل سعر كاش - تاون هاوس للبيع موقع مميز امام بفرلي

    Inn Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في بيفرلي هيلز

    Emkan for Real Estate logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كورنر في بيفرلي هيلز المرحله الاولي

    Emkan for Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أليجريا للبيع في موقع متميز – بيفرلي هيلز

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا في جيزة بلاتو

    Flip logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا في آيفوري هيلز – نيو جي

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٦٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي فيلا للبيع في ويستاون (سوديك)

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع