بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 281

1,559 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن 295م من هايد بارك بجوار بالم هيلز

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قلب النيل بفيو 360° بسعر حلو جدا

    M.S.K Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل مستقل جاهز للسكن في وادي النخيل

    Crafters Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    6

    ٢٬١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري استلام فورى587م بتصميم اوروبي قسط.

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري استلام فورى587م بتصميم اوروبي قسط.

    الكرما 1, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا كورنر استلام فوري بسعر مغري في فاي سوديك

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٧ متر مربع

    ١٨٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف نوم – استلام خلال سنة – مقدم + أقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى نيو زايد بمقدم 750الف واقساط ل14 سنة

    إبداع logo image

    الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - طابقين مرتفعين (نمط علوي) - سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري استلام فورى587م بتصميم اوروبي قسط.

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مقسمة إلى شقق في مدينة 6 أكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, الحي الثاني عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٨٥٢ متر مربع

    ١٥٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز فى ذا كراون | اقل من سعر السوق

    The Way logo image

4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري استلام فورى587م بتصميم اوروبي قسط.

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري استلام فورى587م بتصميم اوروبي قسط.

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالقرب من نادى الجزيره فى اكتوبر

    Oaks Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز استلام فورى, اكتوبر بارك ماونتن فيو

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع الترا سوبر لوكس فى جاردينيا 2

    Guides Real Estate logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس261م للبيع استلام فوري بجانب نادي الجزيره

4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٥٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فوري جاهزه للسكن في باتيو الزهراء زايد

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 380 م بإطلالة على لاندسكيب في جويا

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع | وايت - أو ويست.

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٠٢ جنيه/متر مربع