بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 271

1,559 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة للبيع في رؤيا كلوب امام بيفرلي

    I-Move logo image

    كمبوند رؤية, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون - اقل سعر - في الماركت

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو مميز للبيع بفيليدج ويست قلب زايد

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 202م ريسيل فى O WEST متشطبه بكامل

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٣٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 324م بمقدم 3 مليون و تقسيط علي 7 سنوات

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠١٬٠٧١٬٤٧٦ جنيه

    فيلا مميزة للبيع بمساحة ارض ضخمة باقساط حتى 2029

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٣ متر مربع

    ٢٠٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٢٬١٤٢٬٢٨٨ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع باقساط حتى 2033 في بيل فيي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٢٩٥٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٣٢ متر مربع

    ١٣٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون - اقل سعر - في الماركت

    Citizen Home logo image

3

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٧٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام سنه برايم لوكيشن بمقدم 5% علي11س

    Evergreen Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك علي اميز لوكيشن دايريكت وصلة دهشور

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد ويست | فولي فيرنشد | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٢٢ متر مربع

    ١٠٤٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر وأميز موقع امتلك فيلتك فى سولانا نيو زايد

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٣٥ متر مربع

    ١٢١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٢٢ متر مربع

    ١٣٣٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬١١٤٬٨٤٧ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع باقساط حتى 2031 في كايرو جيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢١٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سيتي فيلا في ويست تاون بيفرلي هيلز متشطبه .

    Genova Investment logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٩٤ متر مربع

    ٧١٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون - اقل سعر - في الماركت

    Citizen Home logo image

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٤٩٢ متر مربع

    ١٣٢٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لفيلا مستقلة فى سوديك ذا استيتس

    Citizen Home logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٦٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز باقساط في بيل فيي الشيخ زايد

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٣٥٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل ف سولانا مرحلة 1 تشطيب كامل مقدم14مليون

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع