بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 270

1,559 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى قلب زايد الجديدة باقساط على 13 سنه

    إبداع logo image

    الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣١٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو بآفضل سعر في كمباوند ريم ريزدنس

    Real Vision logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند جاردينيا مع بول استلام فورى

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٧٩ متر مربع

    ٤٨٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | تاون هاوس ميدل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٦٥٢ متر مربع

    ٧٣٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 251م بفيو مميز استلام فورى بمقدم 2.6 مليون

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١٠٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ذا كراون بالم هيلز بجوار جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٦٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٧٤٩٬٧٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس بمساحه 220م في قلب الشيخ زايد

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس265م استلام قريب اوى بالقسط على 10س

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 251م استلام فورى+بالتقسيط على هضبة بالم هيلز

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٢٣٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 251م استلام فورى+بالتقسيط على هضبة بالم هيلز

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٢٣٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال بالم | تاون هاوس ميدل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٨ متر مربع

    ٩١٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة م230

    property hills Elite logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة للبيع ميدوز بارك نيو زايد موقع مميز

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر403م باقل سعر فى ماركت بالتقسيط 10س

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 255م للبيع بنص السعر على وصلة دهشور

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٣٦٢ متر مربع

    ٩١٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا جاهزه في ذا استيتس سوديك بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٤٤ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في الشيخ زايد بإطلالة بانورامية

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 565م استلام فورى باقل مقدم فى الماركت

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لوكيشن مميز ريسيل باقل سعر في اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 251م استلام فورى+بالتقسيط على هضبة بالم هيلز

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٢٣٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في او ويست 248 متر 3غرف سعر لقطه

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٨٦٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك 4 غرف+4 حمام بسعر شقة جمب MV Chillout-خالصة

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٥ جنيه/متر مربع