بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 230

1,547 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقله 5غرف للبيع رويال سيتي

    Driven Properties logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ف كايرو جيت جاهزة للاستلام موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة اول طرح عرض محدود 5% مقدم قسط10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٧٩٠ متر بحمام سباحة للبيع في رويال سيتي

    West City logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٩٠ متر مربع

    ٥٣٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة 392 م استلام فوري بكمبوند جرينز

    Abrag Real Estate logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٢ متر مربع

    ٧٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة 700م استلام فوري بكمبوند جرينز

    Abrag Real Estate logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوقت محدود فيلا متشطبة اول طرح قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة للبيع في كمبوند رويال سيتي

    West City logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة في أزها زايد بأقل مقدم علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات للبيع في أزها زايد بأنظمة سداد علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 360متر بسعر مميز في ذا كراون بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 308متر للبيع في The Estates نيو زايد

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن في ماونتن فيو 4 فيو الأهرامات

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا تشطيب فاخر

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر تاون هاوس بموقع مميز في جولز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣١١ متر مربع

    ١٤٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٥٥٠٬٦٤٣ جنيه

    تاون هاوس في قلب بالم هيلز استلام 1.5 سنة قسط 8 سن

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٨١٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحة ماونتن فيو متسلمه متشطبه

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جيريان نيو زايد 250م متشطبة مقدم5% قسط 8سنين

    متصدر

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل للبيع بتسهيلات بموقع مميز

    REV Real Estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٢ متر مربع

    ١٨٤٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله في كومباوند جرينز الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٢ متر مربع

    ٧٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في جولف اكستنشن بسعر مميز

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٧ متر مربع

    ٩٥٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول مرحلة فيلا متشطبة عرض 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله استلام سنه للبيع في نيوم اكتوبرعلي 7 س

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات جاهزة في أزها الشيخ زايد على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات فاخرة في أزها زايد بمقدم 5% وتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع