بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 231

1,547 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - موقع مميز - مسبح خاص- متشطبة بالكامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٬٩٦٦٬٣٢١ جنيه

    فيلا مستقله استلام فوري بخصم40% ومتاح قسط علي 6سني

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٥٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 326 متر بجنينة و رووف قسط على 9 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٢٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 516 متر فيو الجولف استلام فورى قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٨٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة الوحيدة في الماركت بافضل سعر

    Roots Development logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 516 متر فيو الجولف استلام فورى قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 516 متر فيو الجولف استلام فورى قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في قلب الشيخ زايد ب فيو مميز

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬١٢٣٬٧٢١ جنيه

    تاون هاوس استلام سنتين في solana قسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6غرف بحمام سباحه باقل سعرفي زمالك الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس موقع مميز واستلام فوري في ماونتن فيو

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for Sale Rtm villa in naia sheikh zayed install 7y

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا سيتي فيو متشطبة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 326 متر بجنينة و رووف قسط على 9 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٢٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 195م استلام قريب اوى بالقسط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    standalone in px palm hills oct last one inst 8y

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٢٨١ متر مربع

    ١١٦٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 230م مع سوديك استلام قريب و قسط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 516 متر فيو الجولف استلام فورى قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في سوان ليك ويست 301 متر بجوار نيو جيزا

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة ف اخر قطعة ارض ف زايد بسعر الطرح الاول

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٥٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 230م مع سوديك استلام قريب و قسط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 326 متر بجنينة و رووف قسط على 9 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٢٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب او ويست سميح ساويريس ب اقل سعر و اكبر مساحة

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٤٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في قلب الشيخ زايد ب فيو مميز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحة مساحة : 552م في بيفرلي هيلز

    Brokers Hub logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٢ متر مربع

    ٥٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع