بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 229

1,547 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببنتهاوس فورى 391متر فى كليوباترا سكوير

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٥٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا – بيفرلي هيلز

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - كارميل موقع رائع لشركه سوديك

    Rokn Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج E | استلام فورى | دفعة مقدمة 20.5 مليون

    The Way logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فيو الجولف استلام فوري متشطبة في الربوة

    Property  Hills. logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك في أزها زايد بتقسيط يصل إلى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقله لوكيشن مميز باقل سعر في الماركت

    The Way logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع أو للإيجار في جولف فيوز

    Buyerside logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه بالكامل صف اول علي الجولف

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ٣٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 250م + 153م جاردن نيو زايد

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٣ متر مربع

    ٥٥٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا متشطبة بالكامل 215م بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في الشيخ زايد متشطبة مقدم 5%-10سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع مشروع زا كروان بالم هيلز

    Hefnawy Group logo image

6

    6

    ٥٦٣ متر مربع

    ٨٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في أزها زايد بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارك ماك 925م بحري علي جرينري وجنينه كب

    Crafters Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٩٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا بارك فيو

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات وتوين هاوس للبيع – عروض حصرية

    متصدر

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب ريسيل ف او ويست استلام شهور قسط 5س

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٤١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٢٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون اول صف جولف نصف تشطيب جاردن كبيره بحري

    Crafters Real Estate logo image

6

    7

    ١٬٠٥٦ متر مربع

    ١١٦٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في قلب الشيخ زايد بمقدم 5% علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع بأقل سعر في نيو جيزة

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا – بيفرلي هيلز

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٧٦٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مشروع زا كروان- بالم هيلز

    Hefnawy Group logo image

5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف+ فيو بحيره/ نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

5

    6

    ٩٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٧ جنيه/متر مربع