شقق سوبر لوكس للبيع في تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس

90 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م بتاج سيتي استلام فوري متشطبه سوبر لوكس

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٥٣٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع متشطبة بسعر مميز لسرعة البيع

    Mr .Estates logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدمه فى شقة للبيع استلام فورى فى تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس شقة 115م بفيو مميز على حمام سباحة

    Property Misr logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في تاج سيتى زون تى بارك ريزدنس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في تاج سيتى استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦١٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم متشطبه بالكامل في تاج سيتي بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦١٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب فاخر في تاج سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في تاج سيتي متسلمه موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في تاج سيتي زوون تي متشطبه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بارك ريزدنس موقع مميز للغايه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ألترا سوبر لوكس في تاج سيتى زوون تى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٣٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل في تاج سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه الترا سوبر لوكس جاهزة للسكن

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في تاج سيتي - بارك ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي فيو لاند سكيب استلام فورى

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 196م بحري متشطبة سوبر لوكس بالمطبخ و التكيفات

    Property Misr logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب الترا سوبر لوكس للبيع في تاج سيتي

    Show Views logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه الترا سوبر لوكس جاهزة للسكن

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبة بالكامل استلام فورى فيو مميز

    S signature logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م متشطبه استلام فوري بجاردن 100م في تاج ستي

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فورى متشطبه 3 غرف تاج سيتى التجمع

    Compound Hekaya logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م متشطبة سوبر لوكس بالمطبخ بكمبوند تاج ستي

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف في تاج سيتي تشطيب سوبر لوكس باكبر مساحه

    Picky Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع