شقق سوبر لوكس للبيع في تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 2

90 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس في كيندا تاج سيتي سراي

    Smartex logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٠٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 149م استلام فوري فى كمبوند تاج سيتى

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب سوبر لوكس شقة 146م بسعر مميز استلام فوري

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٩٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس – تاج سلطان | تاج

    ERE logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م متشطبة سوبر لوكس + جاردن 100 باتجاه بحري

    Property Misr logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فورى فى شقة للبيع فى تاج سيتي جاردن فيو

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز في زون تي فيو مفتوح وعلي حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٥٨٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب سوبر لوكس شقة 120م بالتكيفات و الاجهزة

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م في تاج سيتي استلام فوري تشطيب كامل

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م في تاج سيتي متشطبة بالكامل فيو ليك بارك

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م متشطبة سوبر لوكس فى زوون تى

    ARC Investments logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى تشطيب موردن فى تاج سلطان

    Brokers Hub logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة متشطبة استلام فورى فى تاج سلطان

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه الترا سوبر لوكس جاهزة للسكن

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م متشطبة سوبر لوكس بالاجهزة و التكيفات

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في تاج سيتي – زون T | لوكس

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل3 غرف نوم متشطبه الترا سوبر لوكس باقل سعر

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م في تاج سلطان متشطبة بالمطبخ والدريسينج

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة ع المفتاح بتشطيب سوبر لوكس بـ taj city

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفتين بتشطيب الترا سوبر لوكس

    views investment logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٧٬٠٠٠ جنيه

    استديو 66م + جاردن 37م متشطب سوبر لوكس,بحري

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو الترا سوبر لوكس للبيع فى تاج سيتى- ليك بارك

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م متشطبة سوبر لوكس فى زوون تى

    ARC Investments logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب استلام فور في Tag Cityمرحله ليك بارك

    Sweet Home Realestate logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع