شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 233

7,079 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في أرقى مواقع المنطقة السادسةم نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع فريق اول علي عامر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في اللوتس الجنوبية – التجمع

    Better Estate Investment logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه337م للبيع ف مدينتي في افضل المراحل B8 دور ثالث

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 225م تشطيب مميز في التجمع الخامس فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع بشارع النزهة الرئيسي ارض الجولف

    Good Deals logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في احلي شوارع دجلة – كمبوند الصفوة

    Chances Real Estate logo image

    طريق داخل كمبوند الصفوة, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شقة لقطة في B7 الترا سوبر لوكس

    Eureka Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس من الطيران شقه للبيع بسعر مخفض \\\

    Art colorr logo image

    شارع الفضل بن الربيع, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136م المراسم فيفث سكوير التجمع

    Waystar Investment logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بعمر بن الخطاب – مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت للبيع في الياسمين 6 بالتجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع ريسيل تشمل اشتراك النادي و جراج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع والاستلام الفوري كمبوند الباتيو 7

    Property Hills  One logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى بكمبوند بريفادو مساحة 178م

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ستون ريزدنس قطاميه 200 متر

    Abrag 2 logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف مسجله للبيع فى المنطقه السادسه مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الله ابن الطاهر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٧١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Better Estate Investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف سوبر لوكس | تاج سيتي

    Good Vibe Homes logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م – جاردينيا هايتس 2 | التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالبنفسج عمارات خطوات من واتر واي وسعودي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف الترا سوبر لوكس استلام فوري في بالم هيلز

    Premises logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه للبيع فيو جانبى لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م في الزمالك القبلية

    Property insider logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الشمالية – موقع ع التسعين

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    190م شقة للبيع بجاردينيا هايتس متشطبة سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع