شقق سوبر لوكس للبيع في مدينة بدر, صفحة 2

36 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند حدائق بدر تشطيب سوبر لوكس

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اليكو ستي تشطيب سوبر لوكس

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للبيع شقه روف متاجره فاضيه في الحي الاول

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في النرجس دور اول تشطيب سوبر لوكس

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل دور ارضي خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس 3 غرف خطوات من جامعة بدر......

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع بكمبوند أمام جامعة بدر 3 غرف

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بكمبوند بمدينة بدر القاهره 3 غرف

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس بمدينة بدر أمام النادي

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس ، للبيع بكمبوند. بمدينة بدر

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بمدينه بالحي الثالث مجاوره اولي.

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

1