Super Lux Apartments in Badr City, page 2

36 properties
  • 15

    Apartment

    1,050,000 EGP

    شقه للبيع في كمبوند حدائق بدر تشطيب سوبر لوكس

    Badr City, Cairo

    3

    2

    120 sqm

    8,750 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,000,000 EGP

    شقه للبيع في كمبوند اليكو ستي تشطيب سوبر لوكس

    Badr City, Cairo

    2

    1

    70 sqm

    14,285 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    1,000,000 EGP

    فرصه للبيع شقه روف متاجره فاضيه في الحي الاول

    Badr City, Cairo

    3

    1

    130 sqm

    7,692 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    720,000 EGP

    شقه للبيع في النرجس دور اول تشطيب سوبر لوكس

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    8,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    800,000 EGP

    شقه للبيع في القرنفل دور ارضي خالصه اقساط

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    8,888 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    880,000 EGP

    شقه للبيع سوبر لوكس 3 غرف خطوات من جامعة بدر......

    Badr City, Cairo

    3

    1

    86 sqm

    10,232 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    820,000 EGP

    شقه سوبر لوكس للبيع بكمبوند أمام جامعة بدر 3 غرف

    Badr City, Cairo

    3

    1

    63 sqm

    13,015 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    900,000 EGP

    شقه متشطبه للبيع بكمبوند بمدينة بدر القاهره 3 غرف

    Badr City, Cairo

    3

    1

    80 sqm

    11,250 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,750,000 EGP

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس بمدينة بدر أمام النادي

    Badr City, Cairo

    3

    2

    600 sqm

    2,916 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    875,000 EGP

    شقه تشطيب سوبر لوكس ، للبيع بكمبوند. بمدينة بدر

    Badr City, Cairo

    2

    1

    70 sqm

    12,500 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    1,250,000 EGP

    شقه لقطه للبيع بمدينه بالحي الثالث مجاوره اولي.

    Badr City, Cairo

    3

    1

    135 sqm

    9,259 EGP/sqm

1