شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 86

2,224 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 340م مصطفي كامل - (مباشر ش أبو قير).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق ابو قير, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م لوران عل البحر مباشر

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تصلح سكني واداري 250م لوران شارع ابوقير

    B-connect Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شـقـة لـلبـيـع - سموحة

    New Home for Realestate logo image

    شارع كمال الدين صلاح, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 140 متر - كـامب شيـزار - فيو بحر جانبي

    Jewar Real Estate. logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع عماره براند - كامب شيزار - بحر جانبى

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 203 م - فالوري انطونيادس - سموحة

    New Home for Realestate logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لوران شارع ابو قير الرئيسى .

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٧٩٬٠٠٠ جنيه

    كمباوند صواري المصريه السعوديه

    B-connect Real Estate logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٩٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 156م كامب شيزار

    B-connect Real Estate logo image

    شارع عبد المنعم سند, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م شارع لإقبال خطوات من ماكدونالدز

    B-connect Real Estate logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سبورتنج شارع محمد الفحام

    B-connect Real Estate logo image

    شارع الدكتور محمد محمد الفحام, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م ( شارع 45 )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد أنور السادات - شارع خمسة و أربعين, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 125 متر - سبـورتـنـــج

    Jewar Real Estate. logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م سموحه شارع الرياده

    B-connect Real Estate logo image

    شارع مدرسة الريادة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م شارع محمد نجيب الرئيسي

    B-connect Real Estate logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سموحه كمباوند جراند فيل

    B-connect Real Estate logo image

    شارع جراند فيل سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 276 م رشدي ( شارع ابو قير )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٢٢٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 315م زيزينيا (شارع المحافظ )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع احمد يحيي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م سموحة ( جراند فيو )

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195م وابور المياه - خطوات من ميدان زويل

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميدان الدكتور احمد زويل, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سموحه دوران فيكتور عمانويله

    B-connect Real Estate logo image

    ميدان فيكتور عمانوئيل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م الابراهيميه شارع لاجيتيه

    B-connect Real Estate logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سابا باشاخلف السفارة الروسيةخطوات من قصر الميرغني

    B-connect Real Estate logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م لوران ( متفرع شارع الاقبال )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع