شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 4

2,224 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحه علي حمام سباحة تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٦٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م الابراهيمية ( شارع ابو قير )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع ابو قير, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م سموحة

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد أبو الفتوح حساب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي بلازا تشطيب كامل خدمات كاملة

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ٤٦٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٢٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحيره تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٩٣٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تشطيب الترا سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري مطلات مفتوحة تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح علي نادي تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كفر عبده 140م شارع دكتور برجى .

    شارع الدكتور برجي, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع العصافرة متفرع من شارع 45 .

    شارع محمد أنور السادات-خمسة و أربعين, العصافرة قبلي, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسيدي بشر

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 140متر الفورسيزون مطلات مفتوحة ورؤية بحر

    Jewar Real Estate. logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م محرم بك - متفرع من شارع جرين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 231م رشدي - شارع أبو قير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م , كامب شيزار , ( 5,500,000 ج \ كا

    Wealth Platinum logo image

    شارع فرج, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م لوران - ش سيرهانك

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨١٨٬١٩٩ جنيه

    فرصة ذهبية في صواري الإسكندرية استلم وعيش على طوول

    متصدر

    North Edge logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 400 م , (سيدي بشر ) ,

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م ميامي ( بحر مباشر)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م ثروت - ش عزيز كحيل

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع عزيز كحيل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال شهور فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 480م فيو بحر مباشر , طريق الجيش ,

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة على الشارع تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م سموحة - كومباوند أنطونيادس سيتي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كمبوند انطونيادس, النزهة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 245م كومباوند صواري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع