شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 35

2,224 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تسهيلات سنتين فيو مفتوح موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م , كامب شيزار

    Wealth Platinum logo image

    شارع عمر لطفي, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 345 م لوران (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨١٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٧٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحيرة تشطيب كامل في صواري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م كفر عبده ( متفرع من ش قرداحي )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع قرداحي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحيرة اقساط علي 10 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م , سموحة

    Wealth Platinum logo image

    شارع الصفاء, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحيره تشطيب كامل في صواري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 175م , مصطفى كامل , (امام كيروسيز)

    Wealth Platinum logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 152م , سموحة

    Wealth Platinum logo image

    شارع الصفاء, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب فندقي تسهيلات 10 سنوات كمبوند راقي

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م , سيدي جابر ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع البلبيسي, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحه امام نادي سموحه 170م متشطبه

    Dk REAL ESTATE logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م سموحة (تقسيم القضاة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٤٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحة ذا وان 215م متشطب 4غ 3ح

    Dk REAL ESTATE logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٩٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف محطة ترام فلمنج مباشرة 122م فيومفتوح

    Dk REAL ESTATE logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م - سيدى بشر بحرى - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    شارع مسجد سيدي بشر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188م , سموحة ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع الصفاء, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م - السرايا - بحر مباشر

    Next Estate logo image

    طريق الجيش, السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 163م , سموحة

    Wealth Platinum logo image

    شارع الصفاء, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٦٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف سموحة شارع النقيب شريف رمزي 220م متشطب

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع النقيب شريف رمزى, الحضرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166م , سموحة

    Wealth Platinum logo image

    شارع الصفاء, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 159 م سموحه (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة 110م (امام مدرسة زهران)

    شارع اسماعيل سري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشر على النادى اقل سعر ف السوق تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٧٬١٥٩ جنيه/متر مربع