شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 36

2,224 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م - جليــم - خطوات من أبوقير

    Next Estate logo image

    شارع زهران رشدي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م لوران ( متفرع من شعراوى )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع السفيرة هدى المراسى, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م زيزينيا - (ش أحمد غاربو)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع أحمد بك غاربو, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لامتلاك شقة ألترا لوكس بمقدم مميز

    AQAR One For Realestate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تسهيلات علي سنتين فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا موقع استراتيجي في سموحة كمباوند راق

    ICONIC logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م سموحة (فيكتور عمانويل)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    ميدان فيكتور عمانوئيل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حي صواري السعودية المصرية الاسكندرية

    ICONIC logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في صواري افضل موقع داخل اسكندريه الجديدة

    ICONIC logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الفيلات وشامل التكييفات وباكيه جراج

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح اطول فترة سداد استلام خلال سنة

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م بحر مباشر , طريق الجيش ,كامب شيزار

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م كامب شيزار - علي البحر مباشرة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م - فليمنج - عبدالفتاح الطويل

    Next Estate logo image

    شارع عبدالفتاح الطويل, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للمتر استلام فوري فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م رشدي - ش سوريا (بحر مباشر)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح علي كوبري 14 مايو

    Remax Professional. logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - محرم بك - علي الترام

    New Home for Realestate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م , طريق الجيش , ميامي

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ميامي دوران جيهان جمال عبد الناصر

    New Home for Realestate logo image

    طريق جمال عبد الناصر, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحة ( فيكتور عمنويل ) مرخصه

    Chance for Realestate logo image

    ميدان فيكتور عمانوئيل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كامب شيزار 200م فيو علي البحر

    Chance for Realestate logo image

    شارع بورسعيد, الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند the one تشطيب الترا لوكس

    Chance for Realestate logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٣٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م - سيدى بشر - شارع محمد نجيب

    Next Estate logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع