شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 30

2,224 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – محرم بك – ثاني نمره من منشا

    New Home for Realestate logo image

    شارع عثمان بن عفان, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 186م بمقدم 10% وتقسيط على 4 سنوات

    Inspire Homes logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب موعد استلام مقدم 10% تسهيلات على 3 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٥٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب كامل بمقدم 3% واطول فتره سداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م كليوباترا (خطوات من البحر)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الدكتور محمد بدير, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    5

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميامي خالد بن الوليد

    New Home for Realestate logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كليوباترا - مساحة 130 متر

    Remax Top Agents logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    تراس خاص فيو مفتوح علي النادي بالكامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م سابا باشا (بحر مباشر)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الحرية, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – لوران شارع سيرهنك

    New Home for Realestate logo image

    شارع الفريق اسماعيل سرهنك, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فلمنج 100م (شارع النسقى) .

    شارع النسقي, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في مروج ( بنيان ) سموحة موقع مميز

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في انطونيادس سموحة - موقع مميز

    JMG logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160م في زيزينيا بشارع عبد السلام عارف

    Jewar Real Estate. logo image

    طريق ابو قير, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 160م , كفر عبده ,

    متصدر

    Wealth Platinum logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 125م , شارع الفتح , ( فلمنج ) ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م كفر عبده - (ش سكينة بنت الحسين)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م سبورتنج ترام مباشر | فيوهات النادى

    BABEL Real Estate logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م | كفر عبده | تشطيب الترا سوبر لوكس

    BABEL Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130 م المندرة بحري

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180م في الوزارة ابو قير مباشر | اول سكن

    BABEL Real Estate logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فيو مفتوح علي البحيرة تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع 77م كومباوند صواري (مقدم: 206,976 ج )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٦٬٩٠٠ جنيه

    شقه للبيع - فالورى انطونيادس

    Next Estate logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ثروت

    New Home for Realestate logo image

    ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع